Studenti koji drže u blokadi Državni univerzitet u Novom Pazaru (DUNP), uz podršku žitelja ovog grada, blokirali su večeras četiri ulice, u znak protesta na današnji incident kada se vozač automobila zaleteo na njih pre blokade magistrale.
Oni su na sat vremena, od 21 do 22 časa, blokirali magistralni put koji vodi ka Crnoj Gori, Jošaničku obalu, Prvomajsku i Višegradsku ulicu. Nakon jednočasovne blokade studenti i građani su se okupili na kružnom toku ispred zgrade Gradske uprave gde su šesnaestominutnom ćutnjom odali poštu stradalima u Novom Sadu i studentu Bakanu.