
“Uhapšen je A. M. (1997), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično djelo ubistvo i D. H. (1993) i A. Z. (2005) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično djelo pomoć učiniocu nakon izvršenog krivičnog djela”, saopštila je policija.
Prema navodima policije, sumnja se da je A. M. 13. juna ove godine, u večernjim časovima, čvrstim predmetom usmrtio dvadesetčetvorogodišnjeg mladića u mjestu Tuzinje, a zatim angažovao D. H. (1993) i A. Z. (2005) da tijelo uklone i sakriju.
Policija je tijelo ubijenog mladića pronašla u mjestu Jevik, na putnom pravcu Sjenica – Ivanjica, prekriveno lišćem.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Novom Pazaru.







