Studenti traže izbore

- Advertisement -spot_img

Čitano

Možda vas zanima

Studenti koji drže visokoškolske ustanove u blokadi, među kojima i oni sa Državnog univerziteta u Novom Pazaru, saopštili su da zahtjevaju vanredne parlamentarne izbore u Srbiji.

Objavom na društvenoj mreži Instagram naveli su da njihovi zahtjevi nisu ispunjeni, da je, kako kažu, korupcija previše duboko prodrla u državne institucije i da zato traže raspuštanje Narodne Skupštine i raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora.

U objavi piše da su studenti drušvena grupa od najvećeg narodnog povjerenja i da su se zato odlučili na taj korak.

“Pozivamo narod da podrži listu kojoj će studenti u blokadi svih visokoškolskih ustanova na teritoriji Srbije prenijeti svoje povjerenje, kako bi na terazijama pravde prevagnula istina“, navedeno je u objavi.

spot_img
- Advertisement -spot_img

Najnovije

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img