SDA napustila Skupštinu nakon neslaganja sa koalicionim partnerima SDP-SNS

- Advertisement -spot_img

Čitano

Možda vas zanima

U sali Doma omladine počela je druga redovna sjednica Skupštine grada Novog Pazara na kojoj prisustvuje 38 odbornika.

Pred odbornicima je 51 tačka dnevnog reda među kojima je i usvajanje izvještaja o radu javnih preduzeća za 2018. godinu kao i prijedlog naziva i promjena naziva ulica, trgova i naseljenih mjesta na teritoriji grada Novog Pazara.

Vladajuća koalicija SDP-SNS uklonila je sa dnevnog reda tačku koju je predložila Stranka demokratske akcije Sandžaka skloni sa dnevnog reda. Nakon čega su odbornici SDA napustili skupštinsko zasijedanje.

U Novom Pazaru je vlast sačinjena od koalicije SDP-SNS-SDA, dok je u opoziciji SPP stranka akademika Muftije Muamera Zukorlića.

spot_img
- Advertisement -spot_img

Najnovije

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img