Omer Kurtanović (18) boksuje u Beogradu u ponedjeljak

- Advertisement -spot_img

Čitano

Možda vas zanima

 

Osamnaestogodišnji bokser Omer Kurtanović u 30  mečeva bilježi 25 pobjeda. Živi u Njemačkoj ali igra pod zastavom svoje zemlje. U ponedjeljak u 18 sati u Beogradu čekaju ga boks mečevi u poluteškoj kategoriji do 80 kilograma.

Spremao sam se za taj meč nekoliko mjeseci. Želja mi je bila da boksujem baš ovdje u svojoj zemlji Srbiji, da predstavljam svoj narod. To je jedna borba koja je za mene jako bitna. Prva borba nakon toliko godina za Sandžak, za BK Novi Pazar. To je Liga Srbije, kaže Omer Kurtanović bokser

Potječe iz poredice boksera i svi su velika podrška. Bokserski klub Novi Pazar također ima posebno mjesto.

To je ipak Klub u kojem sam prije šest godina počeo svoju boksersku karijeru. Drago mi je što sam opet tu, što mogu predstavljati svoj grad, svoj narod.

Poziva mlade da se bave sportom jer ne samo da fizički jačaju već i psihički.

spot_img
- Advertisement -spot_img

Najnovije

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img