Home Rubrike Vijesti Dodijeljena priznanja najuspješnijim privrednicima 21. vijeka

Dodijeljena priznanja najuspješnijim privrednicima 21. vijeka

502

Za kraj godine, Udruženje najuspješniji privrednik organiziralo je dodjelu nagrada najuspješnijim i najodgovornijim poslovnim ljudima u Srbiji i regionu. U hotelu Mona Plaza u Beogradu nagrade je dobilo preko preko 20 privrednika, među kojima je i novopazarka Sabaheta Kajtazović.

Ona više od dvije decenije radi i postoji na zadovoljstvo svojih potrošača, klijenata, poslovnih prijatelja i partnera. Ustanovila je i svoj modni brend “Kaliopi” prepoznatljiv po vrhunskom dizajnu i kvalitetu.

„Zadovoljstvo mi je da je moj brend „Betka Kaliopi“ koji postoji već dugi niz godina predstavljen javnosti, kako bismo na taj način upoznali ljude sa kvalitetom naših proizvoda. Očekujem da ćemo nakon ove promocije ostvariti nove saradnje koje će doprinijeti većem razvoju našeg brenda.“, ističe Sabaheta Kajtazović

Nakon dodjeljenih nagrada održana je i modna revija gdje je i predstavljeno nekoliko modela modnog brenda „Kaliopi“.

Previous articleDr. Nurković: Pri hodu na ledu paziti kako, s kim i na koji način gazite
Next articleOŠ “Halifa bin Zaid Al Nahjan” organizirala Svečanu akademiju