Home Vijesti KMF Novi Pazar na provokacije odgovorio sa šesticom u mreži rivala

KMF Novi Pazar na provokacije odgovorio sa šesticom u mreži rivala

471
0

Klub malog fudbala Novi Pazar savladao je ekipu Vintersporta sa 6:1 u derbiju šestog kola Prve futsal lige. Dva gola za domaćina postigao je Ninoslav Aleksić i to u 19. i 38. minutu, a mrežu Nišlija pogodili su još kapiten Eldin Eko Redžović u devetom, Milan Mutavdžić u 32-om, Predrag Jovanović u 33. i Dejan Jovanović u 38. minutu. Jedini strijelac za Vintersport bio je Marko Ilić u 35. minutu.

Meč u dvorani Pendik pratilo je oko 300 gledalaca. Usljed terenske nemoći protivnik iz Niša pokušao je na sportski neatraktivan način odvesti meč na drugu stranu, međutim tenzije su se smirile, pa su domaćini rutinski priveli meč kraju.

Pazar je drugi tim lige sa 15 bodova, dok je Vintersport na četvrtom mjestu sa 12 bodova. Novi Pazar će u narednom kolu gostovati kragujevačkom Ekonomcu, a Vintersport će dočekati ekipu FON-a.

Tekst: Hamza Škrijelj / Miljan Minić