Muftija dr. Dudić održao predavanje u Sinan-begovoj džamiji

- Advertisement -spot_img

Čitano

Možda vas zanima

Muslimanski omladinski klub aktivan u mjesecu Ramazanu. Prvo predavanje održao je predsjednik Mešihata IZ-e u Srbiji, na temu „Postepenost u islamu“. Sekretar kluba najavio da će biti održana još tri predavanja.

„Mi smo planirali da teme budu takve da integriraju naše društva, teme će se baviti problemima našeg društva, tačnije rješavanjem problema. Predavači će biti naši eminentni profesori, doktori, koji su ovdje na Islamskom fakultetu i Medresi. „  

Svake godine u ovom mjesecu omladinski klub ima raznovrsne aktivnosti. Ističu da je ovo dobra prilika za sve da iskoriste blagodati mjeseca Ramazana.

„Osjeća se ta neka drugačija atmosfera kod nas, s obzirom da je protekli Ramazan bio također jako ispunjen aktivnostima, tako da je i ovaj Ramazan prilika da ga svako iskoristi na svoj način“ kazao je Samir Mavrić.

Svi koji su zainteresirani za predavanja, učenje Kur'ana ili neku drugu vjersku aktivnost dobrodošli su u omladinski klub Gazi Sinan-beg.

 

SANA-DŽANA DŽANKOVIĆ

 

 

- Advertisement -spot_img

Najnovije

spot_img
spot_img
spot_img