Opozicija: Aziz Hadžifejzović i SDA nametnuli još jedan harač stanovnicima Prijepolja

- Advertisement -spot_img

Čitano

Možda vas zanima

Još jednom se moć i vlast koristi nauštrb cijele opštine. Građani Prijepolja dobijaju još jednu obavezu plaćanja i to sms porukom, tačnije radi se o naplati parking usluge koje je kako kaže opozicija tamošnje vlasti Aziz Hadžifejzović direktor JKP-a „Lim“ uveo radi zapošljavanja svog sina, a uz to, dodaju, ne postoje uslovi za uvođenje ovog prijedloga.

Sa 235 uređenih parking mjesta i 7250 regisrovanih putničkih automobila, iz BDZ-a OO Prijepolje kažu, nemoguća je svaka naplata ove usluge.

U LDP –u OO Prijepolje kažu da je ovo još jedan u nizu katastrofalnih projekata koje vodi direktor Hažifejzović

O partijskom i rodbinskom zapošljavanju i stanju koje vlada u Prijepolju prije nekoliko mjeseci za tv FORUM govorio je i rukovodilac RJ „Gradsko zelenilo“ Mirsad Sadiković.

Ovo je samo još jedan harač prema najsiromašnijoj opštini u Srbiji od strane SDA i Aziza Hadžifejzovića sa ciljem zapošljavanja partijskih poslušnika i najuže rodbine, kažu iz BDZ Sandžaka Prijepolje.

 

- Advertisement -spot_img

Najnovije

spot_img
spot_img
spot_img