Ibar slavio i produžio šanse za opstanak!

Čitano

Možda vas zanima

fudbal1Rožaje – U komšijskom derbiju u duelu protiv veoma kvalitetnih Bjelopoljaca fudbaleri Ibra osvojili su tri zlata vrijedna boda i koliko toliko produžili nadu u očuvanju drugoligaškog statusa .

Rožajci su otvorili meč na najbolji mogući način i to vođstvom u 7 minutu nakon odličnog proigravanja Šutkovića u gol je pretvorio Tahirović i matirao nemoćnog Lakicevića za 1:0 . U prvom dijelu još po jednu priliku propustili su za domaće Košuta i za goste Šahman kada je bio siguran golman domaćih Bulatović.

U veoma dinamicnom drugom poluvremenu gosti su preuzeli inicijativu i plod takve igre je izjednačujući pogodak Kasumovića nakon proigravanja kapitena Draškovića . Gol vrijedan tri boda za veliko slavlje pulena trenera Sretena Avramovića postigao je rezervista Vučinić pet minuta prije kraja za veliku radost navijača koji i dalje vjeruju u opstanak svog tima.